O nás

V roce 2017 společnost Viessmann oslavila 100leté výročí. Naskýtá se krásná příležitost k tomu, abychom se podívali nazpět. V první řadě ale směřuje náš pohled vpřed do nového století! Od počátku existence společnosti a značky Viessmann je zřejmé, že se prezentujeme, jednáme a hrdě vystupujeme jako rodinná firma s dlouhou tradicí. Jsme pochopitelně pyšní na cestu, kterou jsme za posledních více než 100 let dokázali společně urazit. Po celou dobu ctíme stejnou firemní kulturu a zakládáme si na stále stejných hodnotách. Proto je společnost Viessmann nejen symbolem prověřené kvality, ale i stability. Naše kotle přinášejí teplo do vašich domovů již od roku 1928.

Viessmann

Jaký otec takový syn. Právě v rodinném podniku Viessmann se ukazuje, že jeblko nikdy nepadá daleko od stromu. Martin Viessmann postupně předává vedení společnosti svému synovi Maximilianovi, který přináší novou energii, nový pohled a dynamiku do chodu společnosti.

Zajímá se o elektromobilitu a udržitelné zroje. Je zapřísáhlým ekologem a jeho misí je dodávat teplo do domácností při maximální ochraně naší planety.

Více o produktech Viessmann

Mezi oblíbené produktové řady patří práve i kotle, které zajišťují vytápění a ohřev TV pro domácnosti, rodinné domy i komerční objekty. Zákazníci mohou zvažovat především mezi dvěma systémy podle druhu energie, která vytápění zajišťuje. Elektřina a plyn jsou běžně dostupné komodity, které jsou součástí většiny objektů. Ať se již rozhodnete pro superbezpečný elektrokotel nebo superkvalitní plynový kotel, budete zvažovat více aspektů. Seznamte se podrobněji s produkty Viessmann.

Elektrické kotlePlynové kotle

Abychom dostáli své reputaci, spojujeme se s partnerskými společnostmi — autorizovanými instalačními firmami, které jsou vždy v blízkosti vašeho bydliště, aby byla zajištěna snadná dostupnost, rychlá montáž a bezchybný a rychlý servis našich zařízení. Právě tak jak dbáme na kvalitu našich produktů, stejně pečlivě vybíráme a školíme naše partnery. Vše v zájmu spokojenosti našich klientů.

Máte zájem?

Je pro vás aktuální rozhodnutí jak budete vytápět vás dům? Technický stav a připravenost vašeho objektu by vždy měla korespondovat se zvoleným řešením. Sestavte si svou vzorovou kalkulaci a nechte nás doporučit nejvhodnější řešení přesně pro váš dům.

Spočítejte si sami svou úsporu Kontaktujte naše specialisty

Close